Kuratórium

A Humanitás Szociális Alapítvány Kuratóriumának tagjai:

• Prof. dr. Bagdy Emőke – elnök (klinikai szakpszichológus, a pszichológiatudomány kandidátusa)
  • dr. Nagy Krisztina – titkár (jogász)
  • dr. Kun István (jogász)
  • dr. Gresa István (okleveles közgazdász, egyetemi doktor)
  • Vági László (okleveles közgazdász, mérlegképes könyvelő)
  • dr. Illich Éva Erika (jogász)
  • Molnár Ildikó (közgazdász)

Az Alapítvány működését és gazdálkodását Felügyelő Bizottság ellenőrzi.

A Felügyelő Bizottság tagjai:

• dr. Németi Ildikó – elnök (okleveles közgazdász, egyetemi doktor)
  • Hittig Gusztáv (mérnök-közgazdász, címzetes egyetemi docens)
  • Kontra Erzsébet (jogi szakokleveles közgazdász, okleveles adószakértő)

Iroda:

• Szőke Gyuláné (pénzügyi munkatárs)
  • Huszár Linda Eszter (szociális szakmai munkatárs)
  • Komaság-Horváth Henrietta (irodai munkatárs)

• 2023. évi kuratóriumi ülések határozatainak összefoglalója innen tölthető le.
  • A 2023. évi kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.

• 2022. évi kuratóriumi ülések határozatainak összefoglalója innen tölthető le.
  • A 2022. évi kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.

• 2021. évi kuratóriumi ülések határozatainak összefoglalója innen tölthető le
  • A 2021. évi kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.

2020

•  2020. évi kuratóriumi ülések határozatainak összefoglalója innen tölthető le.
  • A 2020. évi kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.

2019

•  2019. évi kuratóriumi ülések határozatainak összefoglalója innen tölthető le.
  • A 2019. évi decemberi kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.
  • A 2019. évi májusi kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.

2018

•  2018. évi kuratóriumi ülések határozatainak összefoglalója innen tölthető le.
  • A 2018. évi kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.

• 2017. évi kuratóriumi ülések határozatainak összefoglalója innen tölthető le.
  • A Humanitás Szociális Alapítvány Kuratóriumi és Felügyelő Bizottsági ülésének 2017. május 11-i  meghívója innen tölthető le.
  • A Humanitás Szociális Alapítvány Kuratóriumi és Felügyelő Bizottsági ülésének 2017. december 18-i  meghívója innen tölthető le.

• 2016. évi kuratóriumi ülések határozatainak összefoglalója innen tölthető le.
  • A 2016. március 8-án megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.
  • A 2016. május 10-én megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.
  • A 2016. november 4-én megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.

• 2015. évi kuratóriumi ülések határozatainak összefoglalója innen tölthető le.
  • A 2015. május 12-én megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.
  • A Humanitás Szociális Alapítvány Kuratóriumi és Felügyelő BIzottsági ülésének szeptember 23-i meghívója innen tölthető le.
  • A Humanitás Szociális Alapítvány Kuratóriumi és Felügyelő BIzottsági ülésének december 21-i meghívója innen tölthető le.

2014

• A Humanitás Szociális Alapítvány 2014. évben hozott határozatainak az összefoglalója innen tölthető le.
  • A 2014. november 14-én megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.
  • A 2014. március 7-én megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.
  • A 2014.március 27-én megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.
  • A 2014. május 26-án megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.
  • A 2014. szeptember 15-én megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.
  • A 2014. december 29-én megrendezésre kerülő kuratóriumi ülés meghívója innen tölthető le.

2013

• A Humanitás Szociális Alapítvány 2013. évben hozott határozatainak az összefoglalója innen tölthető le.