Közel 900.000 forint adomány – Karitatív kezdeményezésével segítette a Humanitás Szociális Alapítványt a MOM Park

A MOM Park évek óta szervez remek hangulatú, karitatív célú karácsonyi családi fotózásokat. 2018 decemberében a bevásárlóközpont látogatóiról készült képekből egyedi képeslapokat és naptárakat állítottak össze a helyszínen, melyeket 881 650 forint értékben megvásároltak a látogatók. A kezdeményezésből befolyó összeget a MOM Park minden évben egy kiválasztott alapítványnak adja, most a Humanitás Szociális Alapítványra esett a választásuk.

Az adományt a MOM Park marketing és PR igazgatója, Szegedi Anna 2019. január 31-én adta át Prof. dr. Bagdy Emőkének, a Humanitás Szociális Alapítvány kuratóriumi elnökének. Az összeget az Alapítvány pályázati rendszerben, a beteg gyermekeket nevelő családok részére juttatja el. A pályázatra az Alapítvány olyan családok jelentkezését várja, melyek számára nehézséget okoz a beteg gyermek gyógyszereinek, gyógyászati segédeszközeinek, gyógykezelésének finanszírozása. A pályázatra 2019. március 15-ig lehet jelentkezni, a pályázati dokumentumok letölthetőek az Alapítvány honlapjáról itt.